דק סינטטי, דק לחצר במתנ"ס בראשון לציון

המתנ"ס הקהילתי ברמת אליהו הוא מקום מיוחד מאוד. האנשים המדהימים שם יוצרים קהילה שבה כולם שייכים ומעורבים. המרכז מאפשר ביטוי אישי וצמיחה בתחומים רבים כגון: חברה, תרבות ופנאי לכל גווני האוכלוסייה. המקום מספק תרבות פנאי מעניינת ומלמדת והעשרה במגוון רחב של חוגים. אלו דברים שמעלים את איכות החיים של התושבים.

ריצוף דמוי דק

במתנ"ס רמת אליהו החליטו להשקיע בשטח החיצוני שלהם. הם התקינו דק סינטטי של TREX מאחר והם רצו להעניק תחושה של מבואה שנראית כמו יצירת אמנות, ונותנת תחושה חמה ומזמינה לאנשים הנכנסים למרכז. לצד זאת היה להם חשוב שהתחזוקה של הדקים הסינטטיים תהיה קלה והפונקציונאליות גבוהה. מכיוון שהם האמינו שהשקעה חכמה תיתן להם תוצאות יפות שיחזיקו מעמד לאורך שנים הם בחרו להתקין דק סינטטי של טרקס.

התקנת דק סינטטי

בניית דק סינטטי איכותי במרחב ציבורי עדיפה על פני בניית דק מעץ מכיוון שמדובר במקום בעל תנועה רבה העלולה לגרום לשחיקה מהירה של לוחות הדק. לעומת דקים מעץ שצריך לתחזק פעם בשנה, דקים סינטטיים אינם זקוקים לתחזוקה כלל. לאורך השנים הם ימשיכו להיראות נפלא ולא לדהות בשמש. אין צורך בשיוף או בצביעת דק סינטטי של TREX, הוא לא יתעוות עם השנים. הדק של המתנ"ס נבנה לפני כעשור, אך מי שיבקר במקום לא ידע שמדובר בדק ישן שמעולם לא תחזקו אותו. הוא נראה ממש חדש.

דק סינטטי

אנשי המתנ"ס בחרו בדק סינטטי מדור 3 מהדגם האקזוטי Lava Rock הדומה לדק במבוק כהה, עם שילוב של מספר לוחות בצבע spiced rum הדומים לדק איפאה. הלוחות עשויות מדקים סינטטיים מדור 3 של טרקס. דק סינטטי של טרקס דומה מאוד במראה ובטקסטורה לדק עץ, אך הוא עמיד במיוחד בפני נזקי מזג האוויר, מכרסמים וריקבון. היתרון של דקים סינטטיים מדור 3 יחסית לדקים סינטטיים מדור 2 הוא בעיקר היכולת שלהם לדחות כתמים ושריטות, קלות הניקוי ויכולת הכיפוף. את לוחות הדקים הסינטטיים ואת המעקות חוץ של חברת טרקס ניתן לכופף בעזרת מכונה מיוחדת, יכולת הפותחת בפניכם שלל עיצובים מרהיבים.

אם גם אתם מעוניינים בדקים סינטטים איכותיים במראה טבעי ובמחירים אטרקטיביים אנחנו בTREX דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ, התקנת דק ומעקות חוץ מזמינים אתכם לפנות אלינו לטלפון מספר: 077-997-3060 או השאירו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם עם הסברים, סבלנות והרבה רצון טוב.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן