דק סינטטי, דק למרפסת בפנטהאוז בבת ים

על גג של פנטהאוז מפואר בבת ים, עם נוף מרהיב לכיוון הים, יש מרפסת ענקית עם שטח פתוח שניתן לנצל למטרות הנאה שונות. המשפחה שעברה לגור בפנטהאוז החליטה ללכת על כל הקופה ולהתקין דק סינטטי מסביב לבריכה עילית. 180 מ"ר של דק סינטטי בצבע קרוליינה Gravel path של טרקס, נותן מראה יוקרתי המאפשר זרימה יפה וטבעית בין שטח הבית למרפסת. כאשר דלתות הפטיו היוקרתיות פתוחות והאור הטבעי נכנס לתוך הדירה, הדירה והמרפסת מרגישים כמו איזור אירוח אחד גדול תחת כיפת השמים. את הדק הסינטטי התקינו במפלסים, עם מדרגות בין מפלס למפלס. במפלס העליון יש בריכה, ועל קירות הבריכה יש חיפוי קירות חוץ שגם הם עשויים מלוחות דק סינטטי של טרקס. כדי שתהיה גישה נוחה לטיפול בבריכה התקינו פתחי שירות נספרים במפלס העליון ובדפנות.

דק לבריכה

התקנת דקים מעץ טבעי סביב בריכה עלולה להתברר כטעות מכיוון שדק עץ סופג מים ומתנפח. עם הזמן הוא עלול להירקב, להתעוות ולדהות בחשיפה לשמש. קניית צבע לעץ, צביעת דק וחידוש דק בכל שנה זה עסק יקר שדורש זמן והשקעה. לעומת זאת בריכה עם דק סינטטי היא הבחירה החכמה מכיוון שהדקים הסינטטיים של טרקס  לא מושפעים מהחשיפה למים, ולא לחומרי החיטוי של הבריכה. ללא צורך בתחזוקה כלל, התקנת דק סינטטי של טרקס מתברר כהשקעה שמחזירה את עצמה.

דק סינטטי

חברות שונות מייצרות דקים סינטטיים, אך לא כל הדקים איכותיים במיוחד. כיצד נידע באיזה דק לבחור?
• דק סינטטי במחיר זול עלול להתברר כטעות שתשלמו עליה ביוקר.
• חשוב מאוד לקנות מחברות איכותיות בעלות שם ולקבל תעודת אחריות על הדק.
• כדאי לבקש מחברת הדקים לראות דוגמאות של דקים ישנים בעלי 10 שנים ויותר המותקנים ברחבי הארץ, כדי לראות את הדק במבחן הזמן.

הדקים הסינטטיים של TREX דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ, התקנת דק ומעקות חוץ איכותיים מאוד ועמידים לטווח הרחוק. יש להם 25 שנות אחריות. הם עמידים מאוד בפני שריטות, קלים לניקוי ולא סופגים כתמים. עם הזמן הם לא נרקבים ולא מתעוותים. למי שחשוב לו בניה ירוקה, כדאי גם לדעת שהשימוש בדקים סינטטיים של טרקס מונע כריתת עצים, מכיוון שמעל 95% מחומרי הגלם המרכיבים את הדקים של טרקס הם חומרים ממוחזרים. להזמנות התקשרו לטלפון מספר: 077-997-3060 או מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן