דק סינטטי אפור מסביב לבריכה פרטית בבית דגן

בין ג'ונגל של בניינים מגבהים שונים העשויים מבטון, לבנים או אבן ירושלמי – לברי המזל בערים גדולות יש מרפסות שפונות לנוף ההרים שמסביב. כך גם למרפסת הירושלמית של משפחה שהיתה מעוניינת ב"משהו אחר". היה צורך לשבור את הצבע ואת הטקסטורה של האבן הירושלמית, שמצד אחד מהדהד היסטוריה בצורה מרגשת, אך מצד שני קצת מזכיר בית קברות. האבן המפורסמת הזו מונצחת על כל המבנים בעיר וביישובים הסובבים לה, בזכות חוק עזר עירוני המחייב זאת. כך שבין אם מתחברים או לא- הוא מוטיב חוזר בכל העיר.

חיפוי קיר בלוחות עץ במרפסת שמש

כשמקימים גינה עירונית, בדרך כלל צריך לתכנן היטב את השטח כדי לקבל ניצול חכם של המרפסת. על ידי הגדרה של המטרות, וחשיבה על הפונקציה של המקום, יחד עם העיצוב, אפשר להגיע לתוצאות יפות מאוד. בגינה הזו המשפחה בחרה בריצוף חלקי על ידי דשא סינטטי, כדי מצד אחד להמנע מצורך גדול בהשקייה של דשא טיבעי, ומצד שני שטח שנוח לילדים לשחק בו. את המרפסת הם תחמו באדניות עם צמחייה יפה. הנוכחות של צמחייה בגינה משרה אווירה מרגיעה. את האדניות הם בחרו לחפות עם חיפוי קיר בלוחות עץ העשויים מדקים סינטטיים דגם דק אורן beach dune, כדי לתת בסיס של צבע אדמה. הבחירה בדק סינטטי של טרקס היא בחירה חכמה מכיוון שכאשר מציבים לוחות עץ טיבעי במקום הפתוח לקרני שמש, גשם ולחות, התוצאה במוקדם או מאוחר היא התנפחות של הלוחות, עיוות, סדקים ומראה כללי דהוי ולא אסטטי. חיפוי קירות חוץ של TREX מבטיח לכם עמידות בפני מזג האוויר ללא צורך בתחזוקה, תוך חיקוי של המראה הטיבעי בצורה הקרובה ככל הניתן למקור.
התקנה: יניב -גני שלמה המלך

חיפוי קירות חוץ ומעקות חוץ של חברת TREX הם האיכותיים ביותר המוצעים כיום בשוק. הדקים הסינטטיים של טרקס אינם דורשים תחזוקה כלל, עמידים בפני רטיבות ואינם נרקבים בחשיפה למי בריכה או גשמים, אפילו אם זוהי חשיפה מתמדת. כמו כן, הם עמידים בפני שמש ישירה, סופות חול ושאר תנאי מזג אוויר קיצוניים. להזמנות התקשרו לטלפון מספר: 077-997-3060 או מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן