דק סינטטי, דק למרפסת בדירה במודיעין

גרים בבניין ומעוניינים לשדרג את המרפסת? בין אם מדובר בדק סינטטי למרפסת שמש ובין אם מדובר בגג רחב ידיים של בית מלון, דק סינטטי הופך את המרפסת לפינת חמד בעלת אופי חמים שקשה להשיג בדרכים אחרות. כדי לתת מראה מרשים, נעים ויוקרתי אחד הפתרונות הוא התקנת דק למרפסת שמש. הוספת אלמנט עיצובי על ידי בניית דק סינטטי תורמת לתחושה נעימה המשפיעה על האווירה, והופכת את המעבר בין הבית למרפסת לזורם יותר. שילוב אדניות עם צמחייה צבעונית וריהוט גן תיתן הרגשה של גינה פרטית, שם אפשר לשבת בסוף היום ולהירגע.
המשפחה במודיעין שביקשה להרחיב את איזור האירוח שלה, אהבה מראה של דק סינטטי קרוליינה מיושן, הבחירה הטבעית הייתה בדק טרקס בצבע gravel path.

דק סינטטי

בניית דק במרפסת זה ממש IN, ואנו עדים לעלייה בדרישה בדקים סינטטיים באזורים עירוניים. היתרונות של הדק הסינטטי של טרקס על פני דק מעץ הם רבים. דקים סינטטיים מדור 3 של טרקס אינם סופגים כתמים והם קלים מאוד לניקוי- נשפך אוכל? לא נורא- צריך רק לשטוף עם מים. יש להם עמידות גבוהה בפני שריטות, והם אינם דורשים תחזוקה. המגע שלהם נעים ביותר והם לא מוציאים קוצים, ילדים יכולים ללכת עליהם ברגליים יחפות בלי בעיה.

כשמשתמשים בטרקס – דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ, התקנת דק ומעקות חוץ, התקנת דק למרפסת שמש הוא דבר קל ביותר. ניתן להתקין את הדק בהתקנה נסתרת, כאשר לא רואים את הברגים, ולקבל תוצאה סופית שנראית מקצועית ביותר בזמן קצר ומינימום מאמץ. להזמנות התקשרו לטלפון מספר: 077-997-3060 או מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן