דק סינטטי, דק לחצר בבית פרטי בירושלים

יש משהו חי, בסיסי ופשוט בגינה, היא נושמת בשקט צומחת וגודלת, גינה מטופחת עם צמחיית נוי, תבלינים ועצי פרי היא מראה המשובב את הנפש. לא כל אחד מסוגל להשקיע זמן ומרץ בטיפול בגינה, ולכן אנשים מנסים למצוא פתרונות לפיתוח הסביבה בצורה שתשתלב יפה עם הגינה, אך תצמצם לפחות חלקית את השטח שמחייב תחזוקה וייגרום לגינה גם להיות חסכונית מבחינת ההשקייה.
פעם, לפני מספר שנים משפחה בשכונה שקטה בירושלים בנתה דק עץ טבעי סביב הבית שלה. אך
למרות כל המאמצים וההשקעה המראה של הדק התדרדר במהירות. הוא היה נראה מוזנח ומסכן. הילדים במשפחה שאהבו לצאת החוצה יחפים לא יכלו לעשות זאת מכיוון שהיתה סכנה לחדירת קוצים לרגליהם. לכן, עם צער רב המשפחה החליטה לפרק את הדק שלה. הם הבינו שהפתרון הנכון עבורם הוא לבנות דק חדש, אך לא רצו להשקיע בבניה בעץ בכל כמה שנים. לכן הם החליטו להשקיע בדק סינטטי אחד ולתמיד ובחרו בדק סינטטי טיק בורמזי של חברת טרקס.

דק סינטטי לגינה

חובבי הדקים יהנו לדרוך על הדק הסינטטי של טרקס ולהתפלא עד כמה הוא דומה לדק עץ טבעי. חובבי הגינון יהנו משילוב הצמחייה וחפצי הנוי הנמצאים סביב הבית. והמשפחה נהנית בגלל שהיא קיבלה בדיוק את מה שביקשה- דק יפה ובטיחותי סביב הבית, שנראה ממש כמו עץ, אבל לא מצריך תחזוקה, וימשיך להיראות נפלא לשנים ארוכות. זוהי בהחלט השקעה שמחזירה את עצמה. בניה בעץ כבר לא נחשב לדבר פרגמטי בגלל התחזוקה השוטפת שצריכה להיעשות בתדירות גבוהה , שאינה פשוטה ונחשבת ליקרה. ללא חידוש דק כל שנה המראה שלו מתדרדר במהירות, והוא מתחיל להדות, להתעוות, להסדק ולהוציא קוצים.

חברת טרקס, החברה המובילה והחדשנית ביותר בתחום הדקים הסינטטיים, מייצרת דקים איכותיים שלא דורשים תחזוקה. זוהי הבחירה הנכונה עבור מי שמעוניין בבניית דק סינטטי איכותי ועמיד שיראה נפלא לאורך שנים. ניתן להשתמש בדקים שלנו כדק לחצר, דק לגינה, דק למרפסת שמש ואף כדק לבריכה. לפרטים ולהזמנות התקשרו לטלפון מספר: 077-997-3060 או מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן