דק סינטטי, דק אורן בבית פרטי בבית זית

בית זית הוא מושב בהרי יהודה הנמצא כ 7 ק"מ מערבית לירושלים, על גבעה הצמודה לנחל שורק. הדברים המאפיינים בעיקר את מושב בית זית הם נופים עוצרי נשימה, בתים פרטיים, גינות מטופחות ואוכלוסייה מגוונת. זוג מקסים, צעירים ברוחם מבית זית ביקשו דק סינטטי בגוון מודרני של קרוליינה, Rocky Harbor, המתאים לעיצוב הבית, זאת מבין כל סוגי הדקים הסינטטיים שהוצעו להם. העיצוב שהם בחרו עשה שימוש ברצפת דק עם חללי שתילה, ופרגולה. הם חלמו על מקום בו יוכלו לשבת ברוגע ולצפות בנכדים מתרוצצים סביב גינה יפה.

דק לגינה

בעיצוב דק לגינה מודרנית מנסים להשיג זרימה בין הגינה לבית, ולהפוך אותה לחלק בלתי נפרד ממנו, תוך כדי התחשבות בסביבה, חיסכון במים, פרקטיות ומינימום תחזוקה. התקנת דק סינטטי מספקת מרחב בו ניתן לשבת ולנוח ולארח אנשים חשובים. התחזוקה של גינה מודרנית לא דורשת השקעה ייתרה: שילוב דק והימנעות מצמחיה גבוהה לא מצריך השקיה מרובה או גיזום רב. )

דק סינטטי לגינה

דקים סינטטיים הם הבחירה המוצלחת עבור מי שמעוניין בגינה שאינה דורשת השקעה מרובה כדי להיראות נפלא. הם אינם דורשים תחזוקה כלל ועמידים ביותר. דק סינטטי של טרקס הוא מושלם לעיצוב גינה מודרנית, לכל מי ששואף לקבל מראה יוקרתי עם מינימום תחזוקה שימשיך להיראות חדש לשנים ארוכות, כאילו שרק אתמול התקינו אותו. טרקס היא החברה הוותיקה ביותר בתחום הדקים הסינטטיים, והיא מייצרת את הדקים האיכותיים ביותר בשוק.

יש לכם שאלות, מעוניינים לקבל דוגמאות של דקים סינטטיים בגוונים ובטקסטורות שונות? התקשרו עוד היום לחברת TREX – דקים סינטטיים, חיפוי קיר מדק סינטטי, התקנת דק ומעקות בטלפון מספר: 077-997-3060 או למלא פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן