דק סינטטי, דק לבריכה ביד בנימין

יד בנימין הוא יישוב קהילתי בדרום השפלה, שם במשך רוב חודשי השנה מזג האוויר חמים ומתאים באופן מושלם להקצאת שטח מהגינה לדק סביב בריכה או ג'קוזי. בניית דק סינטטי מסביב לבריכה מוסיף אסתטיות לגינה ומקנה לה מראה יוקרתי, ואפשר גם באמצעות הדק הסינטטי להסתיר ולהצניע חלקים מן התשתית והבריכה שאנחנו לא תמיד רוצים שיראו מבחוץ.
כשמתקינים דק לבריכה יש לקחת בחשבון את הרטיבות המלווה את האזור שסביבה. חיפוי הקרקע חייב להיעשות בצורה בטיחותית ואחראית, עם חומרים שיעמדו בתנאי מזג האוויר ובתנאי הרטיבות המתמשכים.

דק לבריכה

התקנת דק עץ טבעי לבריכה כולל התחייבות מראש לשנים של תחזוקה מתמדת. בכל שנה יש לעשות חידוש דק עם צבע מיוחד לדק סביב בריכה. ללא תחזוקה מתמדת הדק יוציא שבבים וקוצים ולא יהיה אפשר ללכת עליו ברגליים יחפות. מראה של דק ללא תחזוקה הוא מראה מוזנח שמתדרדר במהירות.

דק סינטטי

דק סינטטי של טרקס הוא האיכותי ביותר מבין הדקים הסינטטיים, ואינו דורש תחזוקה כלל. דקים סינטטיים של טרקס  עמידים בפני רטיבות ואינם נרקבים בחשיפה למי בריכה או גשמים, אפילו אם זוהי חשיפה מתמדת. כמו כן, הם עמידים בפני שמש ישירה, סופות חול ושאר תנאי מזג אוויר קיצוניים.

יש לכם שאלות, מעוניינים לקבל דוגמאות של דקים סינטטיים בגוונים ובטקסטורות שונות? התקשרו עוד היום לחברת TREX – דקים סינטטיים, חיפוי קיר מדק סינטטי, התקנת דק ומעקות בטלפון מספר: 077-997-3060 או למלא פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן