דק סינטטי, דק לגינה בבית פרטי בבית חשמונאים

חשמונאים הוא יישוב עירוני הנמצא צפונית למודיעין. המשפחה מחשמונאים שהזמינה את הדק היתה מעוניינת במראה מודרני לגינה עם קווים ישרים ונקיים. הם רצו שילוב של דק לגינה עם רצפת דק, ולרהט אותו בצורה פרקטית עם רהיטי גן, כסאות נוחות וערסלים. בנוסף, הם גם רצו שטח חסכוני במים, ודק סינטטי ידידותי לסביבה עם מינימום תחזוקה. החלום שלהם היה מרחב פתוח שבו יוכלו לארח חברים ובני משפחה, ולהינות מהחופש והביחד. צבע ה spiced rum של טרקס דומה לדק איפאה ונותן מראה טבעי.

התקנת דק

רצפת דק סינטטי משמשת לתחימת אזורים מוגדרים בגינות פרטיות, ולניצול מקסימלי של שטח. דק סינטטי של חברת טרקס הוא דק סינטטי איכותי, המיוצר בטכנולוגיה מתקדמת. אריחי דק סינטטי של טרקס חסינים ביותר מפני שריטות וספיגת כתמים. הם לא ידהו בשמש, לא יתעוותו ולא יוציאו קוצים. לכן בחירת דקים סינטטיים של טרקס היא בחירה חכמה.

בניה ירוקה עם דק סינטטי של TREX

למי שחשובה לו בנייה ירוקה יהיה מעניין לדעת שהוא נחשב לידידותי לסביבה מכיוון שהוא עשוי מחומרים ממוחזרים. TREX מדמה עץ יותר מכל סוג אחר של דק סינטטי הקיים בשוק, אך אינו מצריך תחזוקה כלל והוא חסין בפני שינויי מזג האוויר: גשם, שלג, ברד, שמש חזקה ואפילו סופות חול לא ייגרמו לדק להתעוות, לדהות או להסדק.

מעוניינים לקבל דוגמאות של דקים סינטטיים בגוונים ובטקסטורות שונות, במטרה להתרשפ מהאיכות ומהמוצר? התקשרו עוד היום לחברת TREX – דקים סינטטיים, חיפוי קיר מדק סינטטי, התקנת דק ומעקות חוץ בטלפון מספר: 077-997-3060 או מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן