דק סינטטי לגינה ולחצר - HGTV

HGTV הוא ערוץ טלויזיה בכבלים נצפה מאוד בארה"ב. הערוץ כולו מיועד לנושאי בנייה ושיפוץ, בתכניות ריאליטי, מדריכי "עשה זאת בעצמך" וכו'. מאז 1997 ועד היום, בכל שנה הערוץ בונה בית חלומות מפואר, ומשדר את כל שלבי הבנייה, החל משלב התכנון ועד לשלב מסירת המפתח, שאותו מקבל הזוכה המאושר שנבחר בהגרלה. בשנים האחרונות הערוץ בוחר לבנות את הדק שמקיף את הבית מדקים סינטטיים של טרקס.

דק סינטטי של TREX

טרקס – דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ, התקנת דק ומעקות חוץ, היא החברה הגדולה והמובילה בארה"ב בתחום הדקים הסינטטיים ולה יתרונות רבים. חברת טרקס המציאה את הדק הסינטטי וממשיכה לפתח את המוצר לכיוונים שונים בזכות מחלקת המחקר והפיתוח שלה שלא נחים לרגע. הדקים הסינטטיים של טרקס הם האיכותיים, העמידים והיפים ביותר בשוק, ולכן אין פלא ש HGTV בוחרים בסוגים השונים של הדקים סינטטיים של טרקס.

בנייה ירוקה עם דקים סינטטיים של חברת טרקס

אך יש סיבה נוספת שהערוץ בוחר דווקא בדקים הסינטטיים של טרקס, וזאת מכיוון שבארה"ב מאוד חשוב לאנשים לבנות בבנייה ירוקה. חברת טרקס מאוד גאה בכך שמעולם לא נכרת, ולו עץ אחד, כדי לייצר את הדקים הסינטטיים שלה. מעל 95% מהחומרים המרכיבים את הדק הסינטטי מגיעים ממחזור של שקיות סופר ונסורת של נגריות. כך טרקס היא לא רק היצרנית של הדק הכי איכותי בשוק, אלא גם הכי ידידותי לסביבה.

אם גם אתם מעוניינים בדקים סינטטים איכותיים במראה טבעי ובמחירים אטרקטיביים אנחנו בטרקס – דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ דמוי עץ, התקנת דק ומעקות חוץ דמוי עץ מזמינים אתכם לפנות אלינו לטלפון מספר: 077-997-3060 או להשאיר פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם עם הסברים, סבלנות והרבה רצון טוב.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן