עיצובים מיוחדים עם דקים סינטטיים

מעוניינים בעיצוב מקורי לגינה, שהוא גם פרקטי, אבל גם עושה אפקט של "וואו"? הייתם רוצים לנצל את ההנאה מהיותכם בגינה לאורך כל השנה, ולא רק בקיץ? אולי תלכו על כיוון של "סלון שקוע" שבמרכזו מדורת גן: מתקן למדורה קבוע ובטיחותי, שמאפשר ישיבה סביב מדורה בערבי חורף קרירים, ומוסיף אלמנט לעיצוב הגינה שמושך את העין.

דק סינטטי של טרקס מחליף ריהוט גן

כיף לבלות בגינה הביתית בשעות הערב, במיוחד בישיבה מתחת לכיפת השמיים בלילה זרוע כוכבים. יש משהו מיוחד בקרבה לאדמה, לדשא ולצמחיה הירוקה שמרעננים את הנפש. לכן אנשים רבים מרהטים את הגינה, כדי שיהיה להם מקום נעים לשבת בו ולבלות עם חברים או בני משפחה. כשבוחרים בריהוט גן חשוב לקחת בחשבון את העמידות שלהם, ולוודא שהם לא יהרסו בשמש, בגשם ושאר איתני הטבע. משפחה בטקסס, שיש לה נוף נדיר בחצר האחורית, החליטה לנצל אותו עד הסוף, ובנתה דק סינטטי של TREX, עם סלון שקוע: דק רב מפלסי, כאשר ה"סלון" הוא במפלס נמוך יותר, וסביבו ספסלים בילט אין עגולים שגם עשויים מהדקים הסינטטיים של חברת טרקס. במרכז הסלון הם התקינו מדורת גן, כדי להינות מהדק גם בלילות קרירים.

דק סינטטי של חברת TREX – עמידות גבוהה לאורך שנים

הדקים הסינטטיים של טרקס הם אידיאלים בגינה מכיוון שהם לא יושפעו מתנאי מזג האוויר המשתנים. הדק הסינטטי של טרקס לעולם לא יתעוות, ולא יוציא שבבים, לא יאבד מהצבע והמראה שלו ישמר לשנים ארוכות – לכן גם ניתנת למוצר אחריות של 25 שנים. בנוסף, הדקים של טרקס קלים מאוד לניקוי, אם נשפך עליהם אוכל שומני, הכתם לא ייספג, וצריך לנקות אותו רק עם מים.
אז למה אתם מחכים?

אם גם אתם מעוניינים בדק לגינה, דק לבריכה או דק למרפסת, הגעתם למקום הנכון. חברת TREX, דקים סינטטיים, חיפוי קיר מדק סינטטי, התקנת דק ומעקות, מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון מספר: 077-997-3060 או למלא פרטים לקבלת מידע נוסף.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן