דק סינטטי למרפסת ומסביב לבריכה בבאר יעקב

יש מי שמצליח להגשים את כל חלומותיו: בית צמוד קרקע, עם גינה מרווחת, דק סינטטי מהמם ובריכה פרטית. ואם כל זה לא מספיק, בית החלומות הזה נמצא במיקום מצוין, בבאר יעקב!
באר יעקב הוא ישוב וותיק ומטופח ליד נס ציונה, בעשור האחרון, עם סלילת כבישים שונים, הקירבה שלו לאיזור המרכז הפכה את המיקום לנוח למשפחות צעירות וותיקות, שמבססות את פרנסתן באיזור. לצד בניינים גבוהים עם דירות רחבות ידיים המיודעות למשפחות, ישנם גם בתי קרקע פרטיים עם גינה.

דק סינטטי של TREX - מינימום תחזוקה ומקסימום תמורה

למשפחות צעירות עם ילדים אין זמן להתעסק בנושאי תחזוקה שאינם הכרחיים. מצד שני, כאשר מביאים איש מקצוע לעשות זאת העלויות השוטפות עלולות להיות גבוהות. זהו משהו שחשוב לקחת בחשבון כאשר אתם בונים את בית חלומותיכם. גינה מטופחת זה כיף גדול! אך גינה מוזנחת מוציאה את כל החשק. הפתרון המושלם הוא בניית דק סינטטי לגינה. דק סינטטי rope swing של חברת TREXמאוד דומה לדק איפאה מעץ טיבעי, אך יש לו אחריות של 25 שנים, ועלויות התחזוקה שלו בכל שנה הן 0 אחד עגול.

דק סינטטי לבריכה, חשוב שיהיה בטיחותי

הייתרון הנוסף של דק לבריכה מעץ סינטטי דווקא, ולא דק איפאה טיבעי, הוא העניין הבטיחותי. אף אחד אינו רוצה ללכת סביב הבריכה שלו עם כפכפים מחשש לחדירה של קוצים לרגליים. דק איפאה מוציא שבבים וקוצים במשך הזמן גם כאשר מתחזקים אותו באופן שוטף. לעומת זאת הדק הסינטטי של TREX לעולם לא יוציא שבבים, ואין חשש ללכת עליו יחפים.

אם בכוונתכם להתקין דק סינטטי מסביב לבריכה כדאי שתדעו שהדקים הסינטטיים של חברת TREX עם אחריות ל 25 שנים, עמידים בפני תנאי מזג האוויר, לא זקוקים לתחזוקה ועשויים מ 95% חומרים ממוחזרים. להזמנות התקשרו לטלפון מספר: 0779973060 או מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן