דק סינטטי לגינה בחולון

אדכירלים בימינו משקיעים הרבה במחשבה ותכנון של איזור המחיה החיצוני של הבית, במיוחד הודות לעליה במודעות לאורח חיים בחוץ שנעשה בעשור האחרון. לכן אנו רואים הרבה אנשים שיש להם "פינת מנגל מעוצבת" עם מקום של כבוד לגריל שלהם ופינות ישיבה נוחות, גם דגש על אסתטיקה ועיצוב, והסתכלות מחודשת על תפקיד הגינה בבית. חשוב שאיזורים אלו יהיו נגישים למשפחה, קלים לניקיון ותחזוקה, עמידים בפני נזקי מזג האוויר וידידותיים לשימוש. במצב אידאלי יהיה אפשר לנקות את כל אלו בצינור גינה תוך דקות ספורות. כמובן שהדק הסינטטי של TREX נכנס לתמונה הזאת בצורה טבעית ואלגנטית, מכיוון שהוא עונה על כל הצרכים הנ"ל.

לשדרג את הגינה עם דק סינטטי של TREX

משפחה בחולון שבנתה את ביתה ותיכננה את גינתה לפני השינוי המהותי בגישה כלפי הגינות ראתה צורך בשדרוג הגינה. הגינה המקורית היתה מטופחת גם היא, ובנויה ממפלסים ומדרגות עגולות יפות מאריחים אדומים. אך המפלס העליון, שהיה צמוד לבית, לא היה רחב מספיק כדי לספק את צרכי המשפחה בכל הנוגע למנגל ואירוח. מצד אחד הם לא רצו להשקיע הון, להרוס את הריצוף, ולבנות הכל מחדש. הם חיפשו פיתרון שישתלב יפה עם העיצוב הקיים ולא יראה כמו פלסתר מכוער.

דק לגינה מוסיף למראה יוקרתי

כאן הדק הסינטטי של TREX נכנס לתמונה. הדקים הסינטטיים של טרקס מגיעים במגוון רחב של גוונים, ותמיד מוסיפים מראה יוקרתי ואסטטי. הם משתלבים מצוין עם ריצוף, עמידים, קלים לניקיון ואינם דורשים תחזוקה.

אם בכוונתכם לשדרג את חצר ביתכם ולהתקין דק סינטטי לגינה, הגעתם למקום הנכון! הדקים הסינטטיים של חברת TREX עם אחריות של 25 שנים, עמידים בפני תנאי מזג האוויר, לא זקוקים לתחזוקה ועשויים מ 95% חומרים ממוחזרים. להזמנות התקשרו לטלפון מספר: 0779973060 או מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן