חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בית מוקף בדק סינטטי ופרגולה

גינות הם המקום האולטימטיבי לשהות בהם בשעות הפנאי ולהירגע. לכן אנשים משקיעים הרבה זמן וכסף כדי להפוך אותן לפניניות יופי עם עיצוב ואווירה מתאימה. אך גינות יפות ומטופחות מצריכות תחזוקה על בסיס קבוע, במטרה לשמר על מראה נאה ומרשים. יש לעדור, לקצור, לרסס, לעשב וגם לשתול כמובן. יש לכם בית צמוד קרקע ואתם רוצים גינה מושלמת, אבל אין לכם כוח וזמן להשקיע בתחזוקה סיזיפית? אתם מוזמנים להתעניין בדקים הסינטטיים של חברת TREX המומחים בבנייה ירוקה עם דקים סינטטיים במגוון גוונים ועיצובים המדמים עץ טבעי לחלוטין

דק סינטטי לגינה

גינה היא מרחב חי ודינמי ולכן דורש תחזוקה, אך תכנון חכם יכול להקל מאוד על העבודה.
משפחה בורד הגליל המתגוררת בבית צמוד קרקע, ביקשה לשלב דק סינטטי של טרקס עם פרגולה סביב הבית. מבחינה עיצובית הדק מחבר באופן מושלם בית הבית, הגינה והצמחייה. אך לדק יש גם תפקיד גדול בהקלת העומס של התחזוקה, מכיוון שבאזור שיש דק אין צמחיה, ולכן גם אין תחזוקה. בשאר הגינה הם שתלו דשא ובעיקר עצים, צמחים רב עונתיים ועשבי תיבול, וקישטו עם מעט צמחים חד עונתיים. כך הבטיחו לעצמם מקסימום סטייל עם מינימום תחזוקה.
5 תמונות

TREX מציעים מגוון רחב של דקים סינטטיים המהווים פתרונות חלופיים לדק עץ. לפרטים ולמידע נוסף התקשרו לטלפון מספר: 077-9973060 או השאירו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן