דק סינטטי, דק לבריכה בגג במנהטן

על גג במנהטן החליטו לשדרג את איכות החיים של התושבים ולבנות דק סינטטי לבריכה בצבע קרוליינה מיושן Gravel path, ותראו איזה יופי! אחת הבחירות הטובות ביותר מבחינה עיצובית וחוויתית היא לבנות דק סינטטי סביב הבריכה שלכם. בניית דק סינטטי לבריכה הוא פתחון חסכוני ומשתלם שנותן מראה אסטתי ויוקרתי. הדק הסינטטי משרה אווירה חמה ונינוחה, המשפיעה על המרחב החיצוני של הבית כולו. שעות של הנאה ואושר צרוף עוד מחכות לכם, אז קדימה- למה אתם מחכים?

בריכה עם דק סינטטי

אם החלטתם לבנות דק עם בריכה חשוב מאוד לבחור את חומרי הגלם בצורה חכמה. בחירת דק עץ כמו דק איפאה, דק במבוק או דק אורן עשוי להוכיח את עצמה כטעות. עצים נוטים לספוג מים, להעלות עובש ולהירקב. דקים לבריכה חשופים ללחות, לחומרי חיטוי של המים ולשמש. השילוב בין מים על העץ לבין קרני השמש יכול לגרום לדהייה של צבע הדק. בנוסף לכך דקים מעץ נוטים להתנפח ולהתעוות עם הזמן ולהוציא שבבים. לא נעים ללכת על דק כזה ברגליים יחפות. דק לבריכה מעץ דורש תחזוקה שוטפת עם חומרים מיוחדים העלולה להתברר כיקרה. יותר חכם לבנות דק לבריכה מאריחי דק סינטטי. הדקים הסינטטיים של טרקס מתפקדים מצוין גם בסביבה לחה, וחומרי החיטוי של המים לא משפיעים עליהם. הם לא ידהו עם השמש, לא ירקבו, לא יתעווטו ולא יוציאו שבבים וקוצים.

העיצוב המעגלי של דק סינטטי מסביב לבריכה עילית יכול היה להעשות רק על ידי הדקים הסינטטיים של טרקס מדור 3. זוהי החברה היחידה בעולם שמייצרת דקים סינטטיים הניתנים לכיפוף לרדיוס כזה. בנוסף לעיצוב המרהיב בנו רמפה עם גישה לכסאות גלגלים המשתלבת בצורה טבעית עם הדק הסינטטי. לפרטים ולהזמנות התקשרו לטלפון מספר: 077-997-3060 או מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן