דק סינטטי, דק לבריכה בתל מונד

עם העלייה באיכות החיים בישראל אנו רואים יותר ויותר בריכות פרטיות שנבנות בגינות הבתים. מסתבר שבניית בריכה בחצר הבית אינה הוצאה גדולה כפי שניתן היה לחשוב, ולכן אפשר להבין מדוע אנשים בוחרים לעשות זאת. אך כדי לקבל את מירב ההנאה מהבריכה יש לקחת כמה דברים בחשבון, כולל השטח שסביב הבריכה.

דק לבריכה

משפחה מתל מונד החליטה לבנות דק סינטטי של טרקס בצבע הוואנה גולד סביב הבריכה. הם רצו ליצור מקום שבו אפשר לתת לילדים לשחק ליד הבריכה, עם מרחב שאפשר להשתזף בו ולהינות מהשמש הקייצית של ישראל. הם גם רצו לסדר פינה נעימה עם רהיטי גן: ספות ושולחן קפה, כדי שיהיה נעים למבוגרים לשבת ולהשגיח שם על הילדים. היה חשוב להם שהמקום יהיה יפה, כדי שיוכלו להינות מהאווירה והנוף הנשקף מביתם.

הדקים הסינטטיים של TREX - פתרון מושלם לדק סביב בריכה

הם הבינו שזהו הוא פתרון מושלם שייתן להם להינות מכל העולמות. מצד אחד הדקים הסינטטיים של TREX דומים מאוד לדק עץ טיבעי. הם יפים, ויש להם טקסטורה שנעימה גם למגע של רגליים יחפות, ומצד שני הדקים הסינטטיים שלנו עמידים למשך שנים בכל תנאי מזג האוויר, בגשם, בשמש וברוחות מבלי להזדקק לתחזוקה כלשהי.
בניית דק סינטטי כאשר בונים דק סביב בריכה חשוב מאוד להקפיד כל כל הפרטים ובמיוחד להשקיע בתשתיות, כדי שהדק יהיה בטיחותי, אך גם כדי שהגימור שלו יראה מקצועי ואחיד.
את הפרויקט הזה תכנן ובנה תומר גץ (https://www.tomergetz.com/) בעיצוב קפדני וגימור מושלם.

יש לכם שאלות, מעוניינים לקבל דוגמאות של דקים סינטטיים בגוונים ובטקסטורות שונות? התקשרו עוד היום לחברת TREX – דקים סינטטיים, חיפוי קיר מדק סינטטי, התקנת דק ומעקות חוץ בטלפון מספר: 077-997-3060 או למלא פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן