חיפוי עץ סביב ג'קוזי

אם חשקה נפשכם בג'קוזי, אז לכו על החלום שלכם עד הסוף! ג'קוזי צריך לא סתם פינה מוזנחת בחצר, אלא מקום של כבוד, שהוא גם יפה וגם בטיחותי. מוכרחים להשקיע בכיסוי טוב, כדי לשמור על המים נקיים, וגם כדי שחס וחלילה ילד לא ייפול לתוך המים ללא השגחה. כמובן שבטיחות מעל לכל, אבל אם אתם באמת רוצים להנות מהג'קוזי, ושהוא יהיה מרשים ומזמין, כדאי מאוד להשקיע גם בתכנון העיצוב ובחומרי הגלם הנלווים.

תכנון בניית דק וחיפוי עץ סביב ג'קוזי

בכל מקרה בבניית ג'קוזי צריך לקחת בחשבון אלמנטים מתאימים עם פתחי שירות ותחזוקה שוטפת של הג'קוזי עצמו. אלמנטים אלה הם יקרים, ובדרך כלל אינם אסטטיים. שימוש בלוחות דק של TREX לחיפוי קירות הג'קוזי מבחוץ יאפשר פירוק קל ונוח לפתחי שירות, בצורה משתלמת ויפה. גם את הגישה אל הג'קוזי צריך לתכנן – היא צריכה להיות נוחה ובטוחה. אחד מחומרי הגלם במצויים בשימוש סביב ג'קוזי וחיפוי הדפנות הוא עץ. יש חסרונות מסוימים בבניית עץ בסביבה עם לחות תמידית. העץ עלול להעלות עובש, להתעוות ולהוציא שבבים. לכן, למרות הייתרון העיצובי של העץ, לא מומלץ להשתמש בו.

דק סינטטי- הפתרון המושלם

הדקים הסינטטי של טרקס  משתלבים מצוין עם עיצוב הגינה, והם בטיחותיים ועמידים. יותר מכך, הם אינם מושפעים מהסביבה המימית של הג'קוזי, לא מעלים עובש, לא מתעוותים ולא מוציאים קוצים. אפשר לדרוך עליהם יחפים בלי לפחד שיכנס קוץ לרגל. אז אל תוותרו על חלום הג'קוזי שלכם, והתקינו סביבו דק סינטטי של חברת TREX (קישור לדף הבית).

 


לפרטים ולהזמנות התקשרו אלינו, TREX – דקים סינטטיים, חיפוי קיר חיצוני, התקנת דק ומעקות חוץ לטלפון מספר: 077-997-3060 או מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן